hlavná stránka
• Povedala o sebe

"Dnes počúvam zo všetkých strán komplimenty na moje ústa. V minulosti som svoje velké pery nenávidela. Pripadala som si ako nejaká príšerka z komiksových seriálov."

"Keď niekoho hrozne moc milujete, môžete mu samou láskou i zlomiť väz."

"Naozaj mám vedľa postele nôž, ale obvykle ho používam na otváránie dopisných obálok."

"Vždy som neznášala ľudí , ktorý boli šťastný a stále sa usmievali. A teraz som jako oni!"

"Celý môj život zatiaľ nestál za nič. Hollywood je odporné miesto, všetci sa tu zaujímajú o zlé veci. Napríklad o krásu."

"Si mladá, si opitá, si v posteli, máš v ruke nôž a proste sa to stane." (reakcia na obvinenie, že reže svojich partnerov nožom!)

"Som herečka ... človek, ktorý sa rád ukazuje. Trebárs na titulných stránkach časopisov. Áno, som to ja, ale občas nad odvážnejšími obrázkami plačem, pretože si pripadám ako šlapka."

"Nikdy ma nikto neuvidí v minisukni. Za prvé si myslím, že na to nemám postavu, a taktiež sa občas pristihnem, že sedím ako chlap."

"Dosť som fajčila, veľa som pila, trpela som nespavosťou a ako každý normálny človek som bola nevyrovnaná."

"Kludne by som niekoho zabila! Samozrejme by som však bola radšej, keby som ten krásny steelfighter s vykladanou rukoväťou nemusela nikdy použiť."

"V dobe, keď moje kamarátky snívali o tom, že budú baletky, ja som chcela byť upírom."

"Keď som sa narodila, mala som iba veľké pery a malú hlavu. Vtipné je na tom to, že moje pery sa od tej doby vôbec nezväčšili."

"Jednu izbu v mojom dome som dala celú vyčaluniť. Je určená pre tie nočné chvílky, keď chcete jeden druhého samou láskou zabiť."

"Ak by som načapala svojho muža s inou, nezabila by som ho. Mám rada jeho deti a tie potrebujú otca. Zmlátila by som ho ale do krvi.""Mojím snom je vykašľať sa na filmovanie a nosiť jedlo a ostatné veci pre najchudobnejších ľudí planéty."

"Keby som temnú stránku svojej povahy nemohla ukojiť vo filmoch, už by som bola v base."

"Mojou celoživotnou ambíciou je zahrať si raz darebáčku 007."

"Kým som nenatočila svoj prvý film, nevedela som ani číslo svojej podprsenky."

"Chcela by som mať dúhu detí z celého sveta."

"Svoj život dožijem ako osamelý bežec. Spoločnosť mi budú robiť len moje deti."

"Ak mám povedať pravdu, nikdy sa mi nepáčili moje prsia. Neviem, prečo sú z nich muži takí hotoví."

"V našom povolaní by mal byť človek štíhly, to je podmienka pre úspech v práci, ale nemám absolútne žiadne pochopenie pre tých mojích kolegov, ktorí po výdatnom obede hneď vyhľadajú toaletu, aby sa okamžite zbavili prijatých kalórií. Títo ľudia nemajú žiaden rešpekt pred jedlom, nevedia, čo to znamená byť naozaj hladný! Rada by som im dopriala návštevu tých chudákov v Afrike a Ázii..."

Angelina Jolie
Angelina Jolie

ZAUJÍMAVÝ ZOZNAM
Tajomná kráska si spísala zoznam desiatich vecí, ktoré chce za svoj život stihnúť urobiť. Niektoré veci sa zdajú divné, ale proti gustu žiaden dišputát.

1. Naučiť sa variť.

2. Mať nové tetovania.

3. Pilotovať helikoptéru.

4. Spustiť sa po požiarnej tyči.

5. Chodiť načas na dôležité udalosti, ako sú ceny Akadémie.

6. Zlepšiť vzťah s bývalým manželom Jonnym Lee Millerom.

7. Môcť chodiť hore bez.

8. Starnúť so šarmom.

9. Kúpiť mame dom.

10. Zmeniť svet.

Angelina splnila už tri body. Absolvovala kurz pre pilotov, v dome si dala namontovať požiarnu tyč a počas poslednej návštevy Thajska si dala urobiť nové tetovanie.(revúci tiger)


Hlavná stránka

Linky

Napíšte nám
Webmaster